Arkusze PCV
pap-max-logo

PAP – MAX – Sklep papierniczy z prawdopodobnie najszerszą ofertą produktów

Pełna oferta sklepu z pewnością Cię zaskoczy – zobacz arkusze PCV

Rzuć okiem na ofertę

w naszym sklepie znajdziesz wiele produktów od arkuszy papieru, po arkusze PCV

Sprawdź zastosowanie arkuszy PCV

Arkusze PCV

lokalizacja-pap-max

Dlaczego arkusze PCV?

Arkusze PCV mają bardzo szerokie zastosowanie Są wykorzystywane w wielu branżach

Zobacz inne produkty

PAPMAX

pap-max-logo

U nas dostaniesz arkusze wykonane z różnych materiałów

Arkusze z foli PCV

Kliknij i zobacz już teraz

Nasi partnerzy biznesowi

Współpracujemy z najlepszymi, aby spełnić wasze oczekiwania

 

papmax visitech kotary

Zobacz nasz najnowszy wpis

Porady ekspertów

pap-max-logo

Jak wygłuszyć pomieszczenie?

Dowiedz się więcej o arkuszach PCV

Cisza jest absolutnie niezbędna, aby komfortowo wypocząć po ciężkim dniu pracy. Nie pozwól, aby cokolwiek przerwało Twój wypoczynek! Cały czas słyszysz włączony telewizor sąsiada z dołu? Szczekający pies sąsiadki, a może głośne tupanie sąsiada z góry? To doprowadza do szału! Zobacz, jak możesz rozwiązać problem.

Najłatwiejszym sposobem na wygłuszenie ścian jest położenie tapety. Potrzebujesz jedynie lekkiego wytłumienia? To idealne rozwiązanie dla Ciebie. Oczekiwany efekt uzyskasz, jeśli wybierzesz tapetę o chropowatej fakturze. Chropowata powierzchnia absorbuje dźwięki, dzięki temu wzrasta stopień wygłuszenia.

Rozwiązaniem o wiele bardziej skuteczny jest montaż paneli akustycznych. Tłumią dźwięki i wygłuszają pomieszczenie. Co więcej, doskonale wyglądają i zdobią pomieszczenie. Można je montować na całej ścianie lub jedynie na jej części. To rozwiązani zapewni izolację akustyczną i usunie echo. Jeśli w celu wygłuszenia mieszkania zdecydowałeś się na remont, wybierz tynki akustyczne. Pamiętaj, że tynki tworzą chropowatą fakturę, której nie powinieneś wygładzać, ponieważ znacznie zmniejszy to efekt wygłuszenia.

Inną ciekawą propozycją na wygłuszenie swojego wnętrza jest użycie foli dźwiękoizolacyjnej. Należy o niej pomyśleć na wczesnym etapie remontu. Naklejaj folię na profile, które znajdują się między rusztem i płytami. Pamiętaj, że w czasie montażu nie mogą zostać żadne szczeliny między płatami folii. Jeśli chcesz wygłuszyć np. halę, wybierz arkusze PCV, nie wymagają ingerencji w ściany, ale są mocno widoczne. Walka z rozchodzącymi się dźwiękami jest trudniejsza, niż można pomyśleć. Opisane metody są skuteczne dla walki z dźwiękami, które rozchodzą się w powietrzu. Dźwięki mogą być również przenoszone za pomocą drgań.